NASZE BIEGI

Walne Zebranie członków KB Sobótka

Informujemy, że doroczne Walne Zebranie członków KB Sobótka odbędzie się 22.12.2020 r. o godz. 18:00 w formie on-line za pomocą aplikacji „Google MEET” lub „ZOOM”. Każdy członek stowarzyszenia otrzyma link do wideokonferencji na adres e-mail oraz SMS. Szczegółowa instrukcja jak połączyć się na spotkanie zostanie zamieszczona na stronie.

Niestety jesteśmy zmuszeni przeprowadzić zebranie w takiej formie ze względu na sytuację epidemiologiczną, która nie wiadomo do kiedy potrwa.
W tym roku przypada okres sprawozdawczo-wyborczy, jednak ze względu na formę on-line jako zarząd postanowiliśmy przełożyć wybory do czasu, kiedy będzie możliwość fizycznego spotkania się, tak aby każdy członek stowarzyszenia miał możliwość oddania głosu i wzięcia udziału w spotkaniu.

Podczas walnego zebrania zostanie przedstawione m.in. podsumowanie 2020 roku a w nim:

  • sprawozdanie merytoryczne za rok 2020
  • sprawozdanie finansowe za rok 2020
  • sprawozdanie komisji rewizyjnej
    Oprócz tego zostaną omówione plany na 2021 rok.

Dziękujemy za wyrozumiałość i liczymy na wysoką frekwencję.

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 84