NASZE BIEGI

Pomoc KB Sobótka dla lokalnych szpitali

KB Sobótka ma na celu promowanie zdrowego trybu życia, biegania, budowania społeczności czy organizowania świetnych imprez, ale jest coś jeszcze. Wspieranie się i pomoc w różnych sytuacjach.

Wiemy, że nasze szpitale przeżywają teraz trudne chwile. Sytuacja jest na tyle poważna, że brakuje nawet podstawowych produktów, takich jak butelkowana woda pitna.

Niektórzy z naszych klubowiczów pracują w służbie zdrowia, i to dzięki nim dowiedzieliśmy się, w jaki sposób możemy pomóc najlepiej.

Dlatego też miło nam poinformować, że wczoraj KB Sobótka przekazał cztery palety wody butelkowanej Staropolanka do trzech szpitali: Specjalistyczny Szpital im A. Falkiewicza Wrocław, Uniwersytecki Szpital Kliniczny Wrocław oraz Szpital w Oleśnicy.

W tym miejscu należy podziękować firmie Staropolanka za pomoc w realizacji projektu (Piotr Grudzinski dziękujemy). Podziękowania kierujemy także do naszych przyjaciół z firmy MMelektro (Joanna MielczarekMarcin Mielczarek), którzy bez wahania pomogli w rozwiezieniu towaru.

Podziękowania za pomoc w transporcie kierujemy także dla Pana Waldemara Górskiego.

Dziękujemy również wszystkim klubowiczom (przede wszystkim Michałowi Mazurowi za podjęcie inicjatywy oraz Ali Sołtowskiej za pomoc w organizacji) oraz sympatykom, bo to także dzięki Wam taka pomoc mogła zostać zreal      izowana. 

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.