NASZE BIEGI

Po walnym zebraniu. Nowy Zarząd.

30.12.213 o godz. 18:00 w Gimnazjum Gminnym w Sobótce odbyło się zebranie podsumowujące pierwszy rok działalności. Przybyło 35 członków. Podczas zebrania podsumowano wydarzenia, które miały miejsce w roku 2013.

DSC_2729W tej sprawie zabrali głos były prezes Bogusław Ogrodnik, wiceprezes Piotr Wylegalski oraz skarbnik Przemysław Demków.

Przemowę rozpoczął były prezes od ciepłych słów do zgromadzonych członków Klubu, dziękując za zaangażowanie w działania szczególnie w imprezach I Bieg Młodzieżowy oraz Sobótczańska 10-tka, która odbyła się podczas Rally Masters. Dzięki solidnej pracy udało się zorganizować dwie świetne imprezy, które zgromadziły wielu uczestników, tym samym promując aktywny tryb życia i bieganie. Na wiceprezesa przypadło powiedzenie kilku cierpkich słów dotyczących pracy i zaangażowania członków Klubu. Tym samym zachęcał on do większej aktywności, motywacji i zainteresowania w życie Klubu w roku 2014. Wspominał on również, że dzięki wspólnej pracy jesteśmy w stanie osiągnąć jeszcze, więcej niż do tej pory. Klub cały czas się rozwija i pozyskuje nowych członków, nie tylko z gminy Sobótka, lecz również z innych miast Polski, dlatego warto to wykorzystać i w dalszym ciągu promować Klub, Gminę oraz bieganie.

DSC_2739Po wiceprezesie zabrał głos Skarbnik, który szczegółowo przedstawił sprawy finansowe za rok 2013. Dzięki temu dowiedzieliśmy się o wydatkach oraz przychodach, które miały miejsce. Większość z nich wynikała z organizowanych imprez biegowych. Skarbnik przedstawił również możliwość przekazania 1% podatku na Klub Biegacza Sobótka, które będzie można dokonać w roku 2014. Oprócz podsumowań dokonano również zmian w Zarządzie Klubu. Dotychczasowy Prezes Bogusław Ogrodnik zgodnie ze swoją zapowiedzią zrezygnował z funkcji. Na jego miejsce wybrano Antoniego Stankiewicza. Z powodu wyjazdu na stałe z kraju zrezygnowała z funkcji sekretarza Agnieszka Kozyrska. Na jej miejsce wybrano Aleksandra Łężniaka.

DSC_2717Zarząd uzupełniono też osobą Łukasza Ordechy (wiceprezes), a komisję rewizyjną Karoliną Lachtera. Na koniec czekał na wszystkich słodki poczęstunek przygotowany przez członkinie z Klubu Biegacza Sobótka. Całe spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, rokując jeszcze lepszą współpracę i działanie w przyszłym roku.

 

 

 

Pozostałe zdjęcia z zebrania

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.