NASZE BIEGI

Dresden City Nacht – startujemy w piątek 15 sierpnia – lista uczestników.

W piątek 15 sierpnia o godz. 20:00 (w Polsce jest dzień wolny od pracy – Święto Wniebowzięcia NMP) w Dreźnie wystartuje po raz piąty nocny bieg na dystansie ok. 13,5km Dresdner Nachtlauf. Start i meta w zabytkowym centrum miasta. Rok temu startowało prawie 3 tys. uczestników w tym dwóch reprezentantów KB Sobótka: Iwona i Antoni Stankiewicz. Piękna trasa w większości wiedzie rekreacyjnymi ścieżkami po obu stronach rzeki Elby. Niektóre odcinki oświetlone są pochodniami. Tworzy to niezwykłą atmosferę. Bieg jest elementem obchodów trzydniowego święta Drezna. Od piątku do niedzieli odbywają się tam koncerty i pokazy.

Szczegóły: http://dresdner-nachtlauf.de/start.html

W linkach możecie zobaczyć jak to wyglądało w 2013 roku:  Film i Galeria

Nasz klub organizuje wyjazd grupy ok. 20 osób z jednym noclegiem z piątku na sobotę.  Zachęcamy do udziału! Klub opłaca startowe. Niestety musimy sami zapłacić za nocleg 🙁 Zarezerwowaliśmy miejsca w pokojach dwuosobowych w hotelu położonym ok 500m od startu. Cena 25Euro od osoby w pokoju z łazienką na korytarzu i 30 Euro od osoby w pokoju z łazienką. Cena obejmuje śniadanie. Niektórzy załatwili już sobie nocleg w własnym zakresie.
Dojazd we własnym zakresie. Proponuję zorganizować się w 4-5 samochodów osobowych i złożyć się na paliwo. Odległość do Drezna – ok. 250km.

Zainteresowanych proszę o  zgłoszenie się do biegu od wtorku 15.07.2014  przez formularz internetowy bez opłacania wpisowego:

https://www.raceresult.com/my/details/index1.php?page=2&eventid=20218&lang=en&mode=1

Informacje o koncie:
Józef Bukowski
PL71144011850000000007005091
BREXPLPWMBK

Na samym dole w okienku Comment wpisujemy: entry fee will be paid by our club KB Sobótka later.
Po rejestracji poinformujcie o dokonanym zgłoszeniu mailem na adres: szef@antex.pl. UWAGA – wszyscy wpisujmy jednakowo nazwę klubu. Proponuję: KB Sobótka (a nie Klub Biegacza Sobótka). Ułatwi to później automatyczne robienie statystyk.

Antoni Stankiewicz

Lista uczestników (czekamy na dalsze zgłoszenia):

1. Iwona Stankiewicz
2. Antoni Stankiewicz (1. pokój z łazienką)

3. Jadwiga Boińska
4. Piotr Wylegalski (2. pokój z łazienką)

5. Stanisław Nowicki + opiekun (3. pokój z łazienką)

6. Halina Radzikowska + opiekun (4. pokój z łazienką)

7. Sylwia Gołębiewska
8. Jacek Gołębiewski (5. pokój bez łazienki)

9. Kasia Demków
10. Przemek Demków (6. pokój bez łazienki)

11. Adam Michalski
12. Marian Stypuła (7. pokój bez łazienki)

13. Dariusz Matysek
14. Henryk Załęski (8. pokój bez łazienki)

15. Marzena Morawska
16. Honorata Gąsiorek (9. pokój bez łazienki)

17. Maciej Tomaszczak
18. Aleksander Łężniak (10. pokój bez łazienki)

19. Rafał Jackowicz + opiekunowie (nocleg we własnym zakresie)

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79

Fatal error: Uncaught TypeError: count(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, null given in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php:79 Stack trace: #0 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(790): require_once() #1 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(725): load_template('/home/inford3/f...', true, Array) #2 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #3 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/single.php(87): get_footer() #4 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/inford3/f...') #5 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/inford3/f...') #6 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/index.php(17): require('/home/inford3/f...') #7 {main} thrown in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79