NASZE BIEGI

5. Bieg Kreta 2018

bieg kreta 2018Start w sobotę 14 kwietnia o godz. 3.00 ze schroniska pod Śnieżnikiem. Trasa przez Góry Bialskie, Złote, Bardzkie i Sowie. Meta w Gospodarstwie Agroturystycznym Cicha Woda w Lasocinie (koło Bielawy).

Udział w biegu nic nie kosztuje więc nie liczcie na support, medale, puchary, koszulki, punkty żywieniowe, kontrolne itd. choć nie znaczy to, że nic nie będzie. Co roku zdarzają się dobrzy ludzie, którzy nie dadzą zginąć uczestnikom tego nietypowego przedsięwzięcia.

Zapraszam. Przemysław Demków (tel.501344885, e-mail: przemek@pwaris.pl)

Ważne informacje:kret2

1/ Bieg Kreta jest „rajdem” towarzyskim, w którym może wziąć udział każdy, bez ograniczeń, ponieważ nie ma żadnego centralnego organizatora ani regulaminu. Każdy uczestnik biegnie na własną odpowiedzialność, zabezpiecza sobie trasę, support, wyżywienie i wyposażenie. Po wcześniejszym uzgodnieniu biegacze będą mogli skorzystać z supportu uczestników Klubu Biegacza Sobótka. Aby skorzystać z takiej pomocy należy wpłacić po zapisaniu się depozyt w wysokości 20,00 zł, który może zostać zwrócony uczestnikowi na starcie, chyba że zdecyduje wesprzeć w ten sposób nasz Klub. Zawodnicy, którzy wpłacili depozyt i zrezygnują ze startu zgadzają się tym samym na przekazanie depozytu na rzecz pozostałych uczestników Biegu za pośrednictwem Klubu Biegacza (na zabezpieczenie punktów pomocy).

dsc_07472/ Na trasie będzie kilka punktów pomocy. Dokładne ich rozmieszczenie podamy na odprawie przed biegiem. W punktach tych będzie możliwość skorzystania z wody, ciepłej herbaty, kawy i jednego ciepłego posiłku. Należy jednak zabrać ze sobą wszystko co może być potrzebne – ciepły ciuch, kurtka, rękawiczki, zapalniczka, GPS, latarka, coś na ząb, izotonik, żele, kasę, scyzoryk, ale przede wszystkim naładowany telefon komórkowy!

3/ Poruszamy się w strefie przygranicznej, więc każdy powinien mieć przy sobie także dowód tożsamości.

4/ Dobrze jest wyspać się i wypocząć przed biegiem więc wskazane jest i przyjechać do schroniska pod Śnieżnikiem w piątek 13 kwietnia.dsc_0801

5/ Wyruszamy o 3.00 w sobotę 14 kwietnia. Przez pierwsze 3 godziny będzie ciemno i zimno. Przyda się coś ciepłego i czołówka. Zbędny sprzęt (depozyt) będzie można zostawić w schronisku przed startem (max. 1 kg/osobę!!!) i na punktach pomocy. Odebrać depozyt można na mecie lub w innym umówionym punkcie pomocy (jeden punkt będzie mobilny).

6/ Trasę:  Śnieżnik – Przełęcz Płoszczyna – Przełęcz Sucha – Stary Gierałtów – Karpno – Lądek-Zdrój  – Jaskinia Radochowska – Przełęcz Leszczynowa – Przełęcz Kłodzka – Przełęcz Łaszczowa – Bardo – Przełęcz Wilcza – Przełęcz Srebrna – Lasocin można pokonać w całości lub zrezygnować w dowolnym momencie, najlepiej na jednym z punktów gdzie można otrzymać pomoc.

7/ Regulaminu nie ma, Organizatorem jest każdy biorący udział w Biegu dla siebie samego, ale jednocześnie apeluję o udzielanie sobie wzajemnie pomocy na trasie o ile taka będzie potrzebna.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79

Fatal error: Uncaught TypeError: count(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, null given in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php:79 Stack trace: #0 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(790): require_once() #1 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(725): load_template('/home/inford3/f...', true, Array) #2 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #3 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/page.php(46): get_footer() #4 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/inford3/f...') #5 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/inford3/f...') #6 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/index.php(17): require('/home/inford3/f...') #7 {main} thrown in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79