NASZE BIEGI

Świętujemy wygraną Biegu Mietkowskiego – niedziela, 18:00

W najbliższą niedzielę (30.04.2017) o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich zawodników z KB Sobótka, którzy startowali w Mietkowie, na włoską kolację w Restauracji Trattoria Pasta & Vino we Wrocławiu przy ulicy Racławickiej 13.

Ta kolacja to jedna z nagród jaką wygrała nasza drużyna, stąd też zawodnicy z naszego klubu którzy startowali w Mietkowie, nic za nią nie płacą.

Jest możliwość zabrania ze sobą osób towarzyszących i dzieci, ale w takim przypadku za dodatkowe osoby każdy płaci indywidualnie wedug normalnych cen z menu.

Bardzo proszę wszystkie osoby o potwierdzenie swojej obecności do piątku. Proszę również o podanie liczby ewentuanych osób towarzyszących. Jest to ważne, gdyż restauracja jest dość kameralna i potrzebują przygotować się w przypadku większej liczby gości.

Potwierdzenie proszę podesłać mi najlepiej sms-em lub telefonicznie (693 55 11 79 – Radek Puchała).

Więcej o restauracji oraz szczegóły dojazdu na stronie internetowej:  http://www.trattoriapastavino.pl/kontakt.html

Jako że czasu jest niewiele, proszę przekazać tę informację znajomym klubowiczom, tak by do każdego dotarła przed piątkiem.

zaproszenie-Mietkow

Jeszcze dla przypomnienia lista osób z naszej zwycięskiej drużyny:

PISKORZ Łukasz
PUCHAŁA Radosław
KUPCZAK Mariusz
FRANASZCZUK Wojciech
MAJEWSKI Piotr
SHCHENSNA-RADZIKOVSKA Halyna
MICHALSKI Adam
BORKOWSKI Robert
KRUK Wacław
STANKIEWICZ Antoni
ZUB Arkadiusz
ZAŁĘSKI Henryk
KURIATA Klaudia
GOLDWASSER Zbigniew
PIASECKA Jadwiga
ŁUKOWICZ Aneta
KOZIOŁ Katarzyna

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79

Fatal error: Uncaught TypeError: count(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, null given in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php:79 Stack trace: #0 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(790): require_once() #1 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(725): load_template('/home/inford3/f...', true, Array) #2 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #3 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/single.php(87): get_footer() #4 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/inford3/f...') #5 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/inford3/f...') #6 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/index.php(17): require('/home/inford3/f...') #7 {main} thrown in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79