NASZE BIEGI

Ślężański Festiwal Biegowy zgodnie z planem

Informujemy, że otrzymaliśmy zgodę od Lasów Państwowych na organizację Ślężańskiego Festiwalu Biegowego. Rywalizacja, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie się odbywać na czterech dystansach.

Ultra 80 — start 26.09.2020 r. 3:00.

Maraton — start 26.09.2020 r.  9:00.

Półmaraton — start 26.09.2020 r.  10:00.

Ślężańska Dycha — start 26.09.2020 r.  11:00.

Zapisy na bieg są tutaj -> Zapisy.

Organizacja zawodów zostanie dopasowana do obowiązujących obostrzeń związanych z epidemią. Na dziś wprowadziliśmy limity 150 zawodników na każdy z dystansów. Starty odbywać się będą w godzinnych odstępach, a w przypadku biegu na 80 km w kilkugodzinnym.

W celu uniknięcia gromadzenia się zawodników w pomieszczeniu, biuro zawodów przez wyznaczone okienko przyjmować będzie od zawodników uprzednio wydrukowane przez nich deklaracje zdrowotne i wydawać pakiety startowe.

Ceremonie dekoracji odbywać się będą osobno dla każdego dystansu, bezpośrednio po ich zakończeniu i bez udziału publiczności. Stopnie podium rozstawione będą co dwa metry.

Punkty żywieniowe będą obsługiwane przez dwuosobowe załogi do uzupełniania wyłożonych odżywek. Napełnianie bidonów płynami przez zawodników będzie samoobsługowe (szeregi 20 l pojemników z kranami). Posiłek regeneracyjny na mecie wydzielany będzie pojedynczo dla każdego zawodnika, a dla zachowania dystansu i uniknięcia kolejki zastosujemy bramki. W miejscu wydawania posiłków, na punktach żywieniowych, na starcie i mecie udostępnione będą środki do mycia i dezynfekcji rąk.
Obsługa medyczna udostępni możliwość mierzenia temperatury ciała.

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79

Fatal error: Uncaught TypeError: count(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, null given in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php:79 Stack trace: #0 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(790): require_once() #1 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(725): load_template('/home/inford3/f...', true, Array) #2 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #3 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/single.php(87): get_footer() #4 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/inford3/f...') #5 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/inford3/f...') #6 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/index.php(17): require('/home/inford3/f...') #7 {main} thrown in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79