NASZE BIEGI

Projekt „Podium KB Sobótka”

Zarząd Stowarzyszenia KB Sobótka zadecydował w tym roku o wdrożeniu kilku pomysłów, mających na celu promocje klubu, klubowych biegaczy oraz zmotywowanie ich do wznoszenia się na wyżyny swoich możliwości. W najbliższym czasie postaramy się zdradzić szczegóły tych pomysłów, lecz stopniowo, niczym wytrawny reżyser budujący napięcie w swoim filmie.

Dziś ujawniamy projekt „Podium KB Sobótka”

Od najbliższego startu, to jest od Półmaratonu Ślężańskiego, będziemy w każdym naszym biegu prowadzić klasyfikację zawodników KB Sobótka. Trzech najlepszych mężczyzn oraz trzy najlepsze kobiety startujące w barwach KB Sobótka zostaną nagrodzeni darmowym pakietem startowym na najbliższy bieg (w przypadku Półmaratonu Ślężańskiego nagrodą będzie pakiet startowy na Sobótczańską Dziesiątkę lub Bieg Kreta).

Warunkiem uzyskania nagrody jest start w stroju klubowym, wpisanie w formularzu startowym nazwy klubu „KB Sobótka” oraz opłacona składka członkowska za obecny rok*.

Podsumowanie:

Cel: Uhonorowanie najlepszych zawodników klubu startujących w naszych biegach. Promocja barw klubowych.

Nagrody: Darmowy pakiet startowy na kolejny bieg organizowany przez KB Sobótka. Aktualizowana lista osób nagrodzonych jest >tutaj<.

Warunki kwalifikacyjne:
Zdobycie miejsca na podium w klasyfikacji KB Sobótka w naszym biegu (GZMŚ, GZPŚ, PŚ, Kret, S10, Ś10, GPŚ, GMŚ, ŚFB-ultra). Bieg (lub obecność na dekoracji) w stroju klubowym. Opłacona składka członkowska za obecny rok*.

*Przypominamy również, że z początkiem roku 2019 przestały obowiązywać zwolnienia z opłat klubowych dla członków, którzy wykazywali ponadprzeciętnie zaangażowanie na rzecz klubu. Od tego roku, kwestia nagród dla osób pomagających przy organizacji biegów będzie leżeć w gestii dyrektorów biegów. Natomiast wszelkie zwolnienia z opłat członkowskich zostały zniesione, gdyż kryteria komu one przysługują oraz ich weryfikacja stała się problematyczna.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.