NASZE BIEGI

Półmaraton Mietkowski – kolejny start drużynowy KB Sobótka

23 kwietnia (niedziela) 2017 roku o godz. 10.00 odbędzie się V Bieg Mietkowski. Jest to atestowany bieg na dystansie półmaratonu, którego trasa wiedzie wokół Jeziora Mietkowskiego.

Jako KB Sobótka w tym roku zamierzamy powalczyć w tych zawodach o zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej, stąd zachęcam do szczególnej moblilizacji na ten bieg.

Na dzień dzisiejszy mamy zgłoszoną drużynę w niemalże najsilniejszym składzie. Dużyna musi składać się z minimum 8 osób, z czego 7 najlepszych czasów będzie uwzględniane w klasyfikacji końcowej. Dla najlepszej drużyny nagroda: uroczysty obiad dla całej drużyny (10 osób) w Restauracji TRATTORIA PASTA I WINO we Wrocławiu!

Na dzień dzisiejszy mamy zapisanych 12 zawodników z KB Sobótka (patrz tutaj), z czego 11 zawodników zgłoszonych jest do drużyny KB Sobótka (patrz tutaj).

Ważne! Przypadku tego biegu osobno deklarujemy klub a osobno drużynę. Stąd też przy zgłoszeniu należy wpisać „KB Sobótka” dwukrotnie, jako klub i jako drużyna (patrz przykład poniżej).

Jedną osobę z klubu (Zbigniew Goldwasser)  proszę o modyfikację zgłoszenia i dopisanie się do drużyny KB Sobótka.

Wszystkie osoby które jeszcze nie są zapisane na zawody, a chciałyby wystartować, bardzo zachęcam do dopisywania się do drużyny KB Sobótka. Im nas będzie więcej tym większa szansa na zwycięstwo.


Oprócz Biegu Mietkowskiego w tym samym dniu odbędzie się kolejny bieg z cyklu Super Run w Zdzieszowicach. Wszystkim dla których półmaraton to za dużo, a chcieliby spędzić ten weekend aktywnie, polecam start na 10 km w Zdzieszowicach. Prawdopodobnie uda się na te zawody wystawić co najmniej 3-osobową drużynę KB Sobótka (Ania Bagińska, Krzysztof Piszczałka i Michał Mazur) i zdobyć dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej Super Run.  Zapisy tutaj.


Kibicujemy również kolegom ze Świdnickiej Grupy Biegowej na Orlen Maratonie w Warszawie.

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 84