NASZE BIEGI

Podsumowanie MP w Dog Orient

W dniu 22 listopada odbyły się po raz pierwszy na terenie Masywu Ślęży zawody Dog Orient. W imprezie wzięło udział około 50 zawodników, i każdy z nich startował ze swoim psem. Na starcie panowała bardzo sympatyczna atmosfera, której towarzyszyło szczekanie psów, które chciały czym prędzej udać się w drogę. Na zawodach tych można było spotkać różn10801514_763283207053706_2905066736271232045_ne rasy psów, począwszy od Border collie poprzez pięknego wilczaka czy różne odmiany husky. Rywalizacja odbywała się w przyjaznej atmosferze. Na punkcie żywieniowym znajdującym się na przełęczy Tąpadła praktycznie wszyscy zatrzymywali się na gorącą herbatę oraz pyszne domowe ciasto, psy natomiast korzystały z wodopoju.

Na zawodach nie zabrakło zawodników z Sobótki. Do rywalizacji przystąpili m.in. członek naszego Klubu Wojciech Cieciora, który zajął 10 miejsce.

Po oficjalnych wynikach odbyła się dekoracja, na której zostali wyłonieni Mistrzowie Polski w drużynowych zawodach Dog Orient jak i najlepsi zawodnicy z całego cyklu imprez.

Po dekoracji mieliśmy przyjemność posłuchać prezentacji Przemka Bucharowskiego, który opowiadał o wyprawie po Ałtaju Mongolskim.

Liczymy na powtórkę imprezy w przyszłym roku!

 

Wyniki:

(Sobótka) http://www.dogorient.pl/files/Sobotka2014.pdf

(Drużynowe MP) http://www.dogorient.pl/files/Druzynowe2014.pdf

Galeria:

(Przemek Bucharowski) http://www.3wilki.pl/puchar-dog-orient-2014-w-sobotce/

 

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.