NASZE BIEGI

Po Balu Sportowca.

W sobotę 14.02.2015 z rekordową frekwencją (ponad 140 osób!) odbył się kolejny Bal Sportowca zdominowany oczywiście przez biegaczy. Zainteresowanie balem przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania i niestety z powodu ograniczonej liczby miejsc z przykrością musieliśmy odmówić udziału wielu zainteresowanym.
Na sali panowała fantastyczna atmosfera, a wyśmienita radosna i taneczna zabawa wciągnęła wszystkich.
Podczas zabawy odbyły się dwa pokazy: mistrza żonglowania piłką i sztukmistrza. Przeprowadzono też konkurs – quiz z wiedzy o sporcie i plebiscyt na Sportową Osobowość Roku 2014 Gminy Sobótka. Z 12 nominowanych do tej nagrody osób I miejsce zdobył Antoni Stankiewicz, II miejsce   Mirosław Krasoń a III miejsce – Honorata Gąsiorek. Wymienione osoby uhonorowane zostały ceramicznymi statuetkami z pracowni Artehora. Stolik, który wygrał test z wiedzy o sporcie obdarowany został wspaniałym 3 kilowym tortem z wizerunkiem biegacza.

Zabawa trwała prawie do 5 rano. Wzorowa organizacja balu to przede wszystkim zasługa jego Dyrektora Artystycznego – Przemka Demków. Pragniemy także serdecznie podziękować Pani Anecie Kulińskiej, szefowej Restauracji BASZTA, oraz orkiestrze i całemu personelowi restauracji. Spisali się na medal!

Do zobaczenia za rok 🙂

Więcej fotek spakowanych ZIP-em jest >TUTAJ<

1 Komentarz »

  • Ewa napisał(a):

    Zabawa była wyśmienita!!!Ludzie super.
    Trzeba to powtórzyć- jak najszybciej.

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 84