NASZE BIEGI

Paweł Krawczyk – siła(cz) z górskich szlaków

W poniedziałek 12 marca zapraszamy do Pubu Wędrówki na kolejne spotkanie cyklu „Spotkania z TRAILem”.

Nasz gość od dziecka zamieszkuje Kraków, wychowanek Nowej Huty, który góry i aktywność fizyczną zawsze widzi w duecie mocno od siebie zależnym, ponieważ jak sam mówi osobno żadna z tych dwóch spraw nie smakuje już tak dobrze.

W bieganiu ciągnie go w te wyższe góry, gdzie powietrze i teren pod stopą zupełnie różni się od tego który mamy na codzień. Startuje w biegach, w których im więcej w górę, im trudniej, tym bardziej wyjątkowo i większe emocje podczas oczekiwania do dnia startu.

fot. www.facebook.com/events/553737725010570/

O swoim, bieganiu sam Paweł opowiada:

„Choć nie zawsze jest łatwo, to staram się żyć w zgodzie z sobą samym. Dzięki pasji i ogromie dobrej energii, która tworzy się wokół niej, ciągle jeszcze są siły by walczyć. Walczyć w biegu i w życiu codziennym, które jak każdego doświadcza na różne sposoby. Nie zawsze bycie najszybszym i najmocniejszym oznacza zwycięstwo. Często te najtrudniejsze pojedynki toczymy z dala od biegowych tras. Mnie pasja i moc z górskich szlaków pomaga wtedy wytrwać. Kiedyś dużo marzyłem. Dzisiaj wiem, że czas leci jak szalony i to właśnie dzisiaj jest tym dniem kiedy trzeba je realizować… Nasze jest tylko to, co odważymy się przeżyć.”

12 marca w godzinach 20:00 – 23:00
Wedrowki Pub, Podwale 37/38, 50-040 Wrocław

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.