NASZE BIEGI

Dagmara Roznerska zwycięża 18. Mitteldeutscher Marathon w Halle

Wielki sukces naszej Dagmary w niemieckim Halle. Z czasem 3:34:58 zajęła pierwsze miejsce wśród kobiet na 18. Mitteldeutscher Marathon. W biegu wystartowało ponad 400 zawodników, w tym 78 kobiet.

Trzecie miejsce w kategorii wiekowej M40 odniósł Mariusz Kupczak, który przybiegł na metę na 11 miejscu OPEN z czasem 03:00:59. Mariusz w trakcie biegu nabawił się kontuzji mięśnia dwugłowego, co uniemożliwiło mu walkę o wyższe lokaty.

Na dystansie maratonu wystartował również nasz klubowicz Zbigniew Goldwasser, który z czasem 04:30:47  zajął 10 miejsce w kategorii wiekowej M60.

Pozostali reprezentanci naszego klubu wystartowali na krótszych dystansach, wśród nich największy sukces odnieśli Henryk Załęski – pierwszy w kategorii wiekowej M70, oraz Krystyna Kowalska – druga w K60 na dystansie 10 km.

Zdjęcia z imprezy autorstwa Antoniego Stankiewicza można obejrzeć >tutaj< .

Podsumowanie wyników klubowiczów:

Tagi: ,

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 84