NASZE BIEGI

Ale – Aktiv Life Energy suplementy dla osób aktywnych

Z przyjemnością informujemy, że do naszych sponsorów dołączyła firma „Ale – Aktiv Life Energy”, producent suplementów dla osób aktywnych. Owocem naszej współpracy będzie ułatwiony dostęp naszych Klubowiczów, oraz zawodników biorących udział w naszych biegach, do szerokiej gamy tych nowatorskich produktów.
Nowe suplementy w linii produktowej marki ALE

ale_l+z-04-04

 

Marka ALE przebojem wdarła się na rynek suplementów dla osób aktywnych, zyskując uznanie w oczach zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów. Dotychczas, gama produktów ALE obejmowała żele energetyczne, napoje węglowodanowe oraz suplementy z żelazem, magnezem i witaminą D. Obecnie, linia została wzbogacona o cztery nowe produkty.

– Naszym celem jest dostarczenie sportowcom i osobom aktywnym gamy najwyższej jakości odżywek i suplementów, które pozwolą im osiągać jak najlepsze wyniki i uzupełnić dietę w niezbędne, kluczowe elementy – mówi dr Jakub Czaja, były olimpijczyk, a obecnie manager R&D i konsultant żywieniowy ALE. – Mamy bardzo pozytywny feedback z rynku dotyczący naszych żeli czy izotoniku. Teraz chcemy uzupełniać gamę produktów ALE o kolejne suplementy, które wspomogą sportowców w treningu – dodaje.

Na polskim rynku unikalnym produktem jest na pewno ALE HydroSalt, przeznaczony do uzupełniania strat kluczowych elektrolitów, wynikających m.in. ze zwiększonej potliwości podczas wysiłku fizycznego. Dzięki wysokiej dawce łatwo przyswajalnych elektrolitów, takich jak: sód, wapń, magnez, potas czy chlor, ALE HydroSalt pozwala utrzymać optymalne nawodnienie organizmu, jednocześnie obniżając ryzyko pojawienia się skurczów mięśniowych.

ALE Shape! to propozycja dla osób, chcących zredukować masę ciała, a także sportowców zmierzających do osiągnięcia docelowej wagi startowej. Stosowany przed i w trakcie wysiłku, ALE Shape! pobudza metabolizm organizmu i wspomaga wykorzystanie kwasów tłuszczowych jako źródła energii, przyczyniając się tym samym do redukcji tkanki tłuszczowej.

Kolejną nowością jest ALE AntiOxide, wspomagający organizm w walce z wolnymi rodnikami. Unikalna formuła antyoksydacyjna, zawierająca kompleks witamin i minerałów, wzbogacona o kwas alfa-liponowy i astaksantynę, hamuje nadprodukcję wolnych rodników, przyśpieszając regenerację mięśni. Zmniejszona produkcja wolnych rodników opóźnia procesy starzenia i zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia oraz schorzeń zespołu metabolicznego. ALE AntiOxide zalecany jest w okresach intensywnego wysiłku fizycznego lub umysłowego, a także dla palaczy oraz osób starszych.

ALE NutriPack to natomiast zestaw witaminowo-mineralny, który odżywia organizm w ciągu dnia oraz regeneruje w czasie snu. Formuła MorningPack uzupełnia niedobory witamin i aktywizuje organizm do działania, poprzez substancje czynne zawarte w wyciągu z buraka oraz wyciągu z korzenia żeń-szenia właściwego. Pobudzony w ten sposób organizm lepiej radzi sobie ze stresem i trudami życia codziennego. Przeznaczony do spożycia wieczorem EveningPack, uzupełnia dietę w kluczowe biopierwiastki orazsubstancje fizjologicznie czynne zawarte w odżywczej chlorelli, wspomagając w ten sposób regenerację organizmu. Dodatkowo, zawarty w formule wyciąg z melisy łagodnie uspokaja i zmniejsza poziom stresu pod koniec dnia.

Nowe suplementy ALE uzupełniają dotychczasową gamę produktów, obejmującą:
ALE Gel – dostępny w dwóch smakach żel energetyczny nowej generacji, o wysokiej kaloryczności i optymalnej konsystencji;
ALE Thunder Gel – błyskawicznie działający żel energetyczny, wzbogacony w kofeinę;
ALE Race – dostępny w dwóch smakach izotoniczny napój węglowodanowy w proszku, wzbogacony w kluczowe elektrolity;
ALE MagneUp – kapsułki uzupełniające niedobory magnezu i witamin;
ALE HemoUp – kapsułki o wysokiej przyswajalności, wspierające funkcjonowanie układu krwionośnego oraz uzupełniające niedobory żelaza i witamin z grupy B;
ALE D-Vit 1000 – nowoczesny preparat w kapsułkach o wysokiej przyswajalności, uzupełniający dietę w witaminę D.

– W najbliższych miesiącach można spodziewać się kolejnych nowości w ofercie ALE. Chcemy dostarczyć naszym Klientom kompleksowe wsparcie, zarówno w okresie treningowym, jak i podczas samych zawodów. Chcemy odpowiedzieć na potrzeby organizmu pojawiające się przed, w trakcie i po wysiłku – zapowiada dr Jakub Czaja.

Więcej informacji, w tym kompleksowe opisy produktów, porady, aktualności oraz sklep internetowy, na oficjalnej stronie internetowej www.ALEnergy.eu.

 

Tagi: ,

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79

Fatal error: Uncaught TypeError: count(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, null given in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php:79 Stack trace: #0 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(790): require_once() #1 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(725): load_template('/home/inford3/f...', true, Array) #2 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #3 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/single.php(87): get_footer() #4 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/inford3/f...') #5 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/inford3/f...') #6 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/index.php(17): require('/home/inford3/f...') #7 {main} thrown in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79