NASZE BIEGI

3. Bieg Świętej Anny. Wyniki i podsumowanie.

Patronat Świętej Anny i nadzwyczajna opieka Anioła Stróża prawdopodobnie przyczyniły się do zmiany pagody na bardziej komfortową dla biegaczy i tego, że wszyscy, którzy w liczbie 98 wystartowali bezpiecznie i bez problemów dotarli do mety.

Zwyciężył przyjaciel naszego Klubu Bartłomiej Wojsław z Marcinowic (19:01) przed Marcinem Kułakowskim i naszym Radkiem Puchałą. Bartkowi zabrakło 12 sek. do poprawienia rekordu biegu. Kolejność wśród Pań: 1. Kamila Stępień (26:45), 2. nasza Małgosia Pieluszyńska, 3. Joanna Ressel.

Impreza przebiegała w radosnej atmosferze. Dzięki życzliwości DATASPORT po raz pierwszy zastosowano elektroniczny pomiar czasu z chipami w numerach startowych dostarczonych przez Drukarnię Antex.

Medale na mecie wręczali inicjator biegu ksiądz proboszcz Edward Jurek i Burmistrz Sobótki Mirosław Jarosz. Do wręczania nagród dla najlepszych dołączył też później Prezes KB Sobótka Przemysław Demków.

Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w przeprowadzeniu biegu: ŚOSiR Sobótka, KB Sobótka, niezrzeszeni wolontariusze, DATASPORT, HBA w osobie spikera Bartka Huzarskiego, Fotovideo Sobótka, Bonart i pozostałym niewymienionym.

Do zobaczenia za rok.

Wyniki w portalu DATASPORT

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.