NASZE BIEGI

Zimowy Górski Maraton Ślężański 2021 – komunikat organizatora

Szanowni zawodnicy Górskiego Zimowego Maratonu Ślężańskiego!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, liczymy, że spotkamy się 6 lutego na Ślęży. Nie czekając na zmianę przepisów, która jest wielką niewiadomą, zdecydowaliśmy się dopasować formułę biegu do obowiązujących obostrzeń.

Zmieniony regulamin dostępny jest już na stronie biegu -> nowy regulamin i w formularzu zapisów DataSport.

Zdajemy sobie sprawę z utrudnień wynikających z braku bazy noclegowej, dlatego osobom, które nie będą mogły wziąć udziału w imprezie, proponujemy kilka opcji:

(1) Przeniesienie opłaty startowej na jesienny Ślężański Festiwal Biegowy 2021.

(2) Przeniesienie opłaty startowej na przyszłoroczny Górski Zimowy Maraton Ślężański 2022 r.

Przy wyborze jednej z tych opcji proszę kontakt mailowy: Grzegorz@artehora.pl.

(3) Zwrot wpisowego na następujących zasadach: zwracana kwota będzie pomniejszona o 3% prowizji DataSport, a w przypadku zamawianej dodatkowo koszulki o jej cenę i koszt wysyłki (opłacone koszulki zostaną wysłane do Was pocztą).

W sprawie zwrotów prosimy zwracać się bezpośrednio do: biuro@datasport.pl.

Wszystkie powyższe opcje przepisania/zwrotu opłaty będą dostępne tylko do dnia 29 stycznia.

Całość imprezy zostanie przeprowadzona na świeżym powietrzu, dlatego postaramy się udostępnić Wam jak największą powierzchnię parkingową w pobliżu Domu Turysty pod Wieżycą oraz namiot przebieralnię.

Zwracamy się z prośbą o stosowanie się do obowiązujących przepisów sanitarnych w miejscu przeprowadzenia imprezy, w tym utrzymywanie odpowiedniego dystansu i nie gromadzenie się w grupach większych niż 5 osób.

Start obu dystansów odbędzie się 6 lutego w godzinach pomiędzy 9:00 -10:00 (maraton), 10:00-11:00 (półmaraton). Uczestnicy będą wypuszczani na trasie indywidualnie, w co najmniej pięciosekundowych odstępach.

Z wyrazami szacunku

Grzegorz Krupa

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79

Fatal error: Uncaught TypeError: count(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, null given in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php:79 Stack trace: #0 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(790): require_once() #1 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(725): load_template('/home/inford3/f...', true, Array) #2 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #3 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/single.php(87): get_footer() #4 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/inford3/f...') #5 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/inford3/f...') #6 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/index.php(17): require('/home/inford3/f...') #7 {main} thrown in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79