NASZE BIEGI

Wyniki zawodników KB Sobótka z minionego weekendu

Miniony weekend dla zawodników KB Sobótka minął pod znakiem biegów długich i ultradługich.

W piątek 23.02.2018 nasza reprezentacja w składzie Henryk Załęski, Iwona Stankiewicz i Antoni Stankiewicz pobiegła w półmaratonie w ramach Tel Aviv Marathon. Henryk Załęski z czasem 01:42:57 wygrał w swojej kategorii wiegowej. Antoni Stankiewicz osiągnął czas 01:40:42, a Iwona Stankiewicz 02:03:13.

W półmaratonie wystartowało w sumie 8777 zawodników.

W sobotę 24.02.2018 Kb Sobótka reprezentowany był na dwóch ultramaratonach:

Na Wyspach Kanaryjskich w biegu Transgrancanaria na dystansie 128 km (suma przewyższeń 6911 m)  Krystian Ogły z czasem 16:25:35 zajął 33 miejsce OPEN. Szczegóły >tutaj<.

W Zielonej Górze w IV Ultramaratonie Zielonogórskim NOWE GRANICE na 103 km wystartował Mariusz Kupczak, gdzie zajął 9 miejsce OPEN z czasem 9:24:43.

W niedzielę 25.02.2018 we Wrocławiu odbył się bieg na 30 km Wrocławska Trzydziestka. Wystartowało w nim dwóch reprezentantów Kb Sobótka. Gratulacje dla Andrzeja Szczota za III miejsce w kategorii wiekowej M40.