NASZE BIEGI

Weekendowe występy KB Sobótka

Zeszły weekend obfitował w zloty i upadki. Biegacze KB Sobótka ruszyli do boju na asfalcie i w górach.

Przemek Górak przyzwyczaił nas do pudła i w kolejnej edycji cyklu Super Biegu, półmaratonie górskim ze Szklarskiej Poręby do Świeradowa zajął 3 miejsce OPEN i 2 w kategorii wiekowej.

Nie zawiodła też rodzina Demków, która zajęła 3 miejsce w biegu na 10 km. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Weronika Demków, która w swojej kategorii wiekowej uzyskała 2 miejsce. Do klasyfikacji drużynowej na tym dystansie cegiełki dołożyli również Stankiewiczowie, co dało KB Sobótka czwartą pozycję. Iwonka Stankiewicz wygrała kategorię wiekową, a Antoni był trzeci.

Świetne wiadomości przypłynęły z Kielc, gdzie nasz nowy kolega klubowy Tomasz Okoński pobił swój rekord życiowy na dystansie półmaratonu.

Mniej szczęścia mieli Mariusz Kupczak i Alek Łężniak, którzy z powodu kontuzji musieli zejść z trasy. Trzymamy kciuki za Wasz szybki powrót do zdrowia. Wrócicie tam silniejsi!

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 84