NASZE BIEGI

Sobótczańska Dziesiątka – zapisy

Zapraszam do zapisów.

Pełnoprawni członkowie (z opłaconymi składkami 🙂 płacą 50% czyli 20zł!

Link do zapisów jest >TUTAJ<

Nasz bieg będzie też po raz pierwszy Mistrzostwami Polski Par Małżeńskich. Klasyfikcja powstanie po sumowaniu wyników żony i mężą ale UWAGA!!! po przeliczeniu wyniku z zastosowaniem przeliczników WMA (Światowej Fedaracji LA Masters). Dzięki temu wyrównujemy szansę par bez względu na wiek! Załączamy tabelę. Ze względu na wartości współczynników w praktyce wyniki nie są korygowane dla kobiet w wieku od 23 do 27 lat i mężczyzn od 21 do 29 lat. Po przekroczeniu granicznego wieku wynik w sekundach jest mnożony przez stosowny przelicznik. Przykładowo jeśli małżonkowie w wieku 65 lat uzyskają wyniki 48:30 i 1:05:30 po zastosowaniu przeliczników uzyskamy do klasyfikacji: 37:18 i 47:07 .
Start, meta i zakończenie w Rynku w Sobótce.
Zmieniamy trasę. Odpowiadając na sugestie biegaczy zmniejszamy ilość pętli. Będą dwie zamiast dotychczasowych trzech. Spowoduje to mniejsze prawdopodobieństwo zdublowania. Nowa pętla będzie modyfikacją starszej poprzez dodanie widowiskowej „agfrafki” na Alei Świętej Anny. Trasa nie jest płaska ale podbiegi i zbiegi nie są drastyczne.
Jesteśmy w trakcie rozmów z PZLA i PZLA Masters w sprawie patronatu nad naszą imprezą. Taki patronat zapowiedział już aktualny mistrz i rekordzista świata w sztafecie 4x400m – Rafał Omelko.

Dodaj komentarz!

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.