NASZE BIEGI

Runner’s Superbieg Polanica-Zdrój (21km, 10km) – już za tydzień

W najbliższą niedzielę w Polanicy Zdroju odbędą się pierwsze zawody cyklu Runner’s Superbieg 2018. W tym roku na cały cykl składać się będzie sześć edycji biegów górskich na dystansach 10 km i 21 km.

KB Sobótka startuje w tym roku jako obrońca tytułu klasyfikacji drużynowej na obu dystansach, tak więc zachęcam byśmy od początku zmobilizowali się na bieg inauguracyjny.

W Polanicy trasa prowadzić będzie przez leśne ostępy Gór Bystrzyckich. Zachęcam do startu nawet początkujących biegaczy, bo trasa jak na bieg górski nie będzie zbyt trudna.

W biegu na 10 km suma przewyższeń wynosi tylko 275 m, czyli mniej więcej tyle co na Biegu Niezłomnych. W półmaratonie trasa również dość łatwa, z sumą przewyższeń 520 m.

Start zawodów w niedzielę w Parku Zdrojowym: godz. 11:00 – rozgrzewka, 11:20 – ceremonia otwarcia, 11:30 – start.

Zachęcam wszystkich do zapisów na bieg. Można to zrobić >tutaj<.

Na chwilę obecną swój start zadeklarowali:

Półmaraton:
Wacław Kruk
Sławomir Owsianka

10 km:
Ania Bagińska
Ania Puchała
Radek Puchała

Aktualna lista zapisanych >tutaj<.

Na każdym dystansie drużyna musi liczyć min 3 osoby. Klasyfikacja generalna drużyn jest prowadzona oddzielnie na dystansie 10km i 21km. Do klasyfikacji generalnej drużyn będą wliczane punkty zdobyte przez drużynę w 4 najlepszych biegach (min. 3 ukończonych).

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 84