NASZE BIEGI

Runner’s Superbieg Polanica-Zdrój (21km, 10km) – już za tydzień

W najbliższą niedzielę w Polanicy Zdroju odbędą się pierwsze zawody cyklu Runner’s Superbieg 2018. W tym roku na cały cykl składać się będzie sześć edycji biegów górskich na dystansach 10 km i 21 km.

KB Sobótka startuje w tym roku jako obrońca tytułu klasyfikacji drużynowej na obu dystansach, tak więc zachęcam byśmy od początku zmobilizowali się na bieg inauguracyjny.

W Polanicy trasa prowadzić będzie przez leśne ostępy Gór Bystrzyckich. Zachęcam do startu nawet początkujących biegaczy, bo trasa jak na bieg górski nie będzie zbyt trudna.

W biegu na 10 km suma przewyższeń wynosi tylko 275 m, czyli mniej więcej tyle co na Biegu Niezłomnych. W półmaratonie trasa również dość łatwa, z sumą przewyższeń 520 m.

Start zawodów w niedzielę w Parku Zdrojowym: godz. 11:00 – rozgrzewka, 11:20 – ceremonia otwarcia, 11:30 – start.

Zachęcam wszystkich do zapisów na bieg. Można to zrobić >tutaj<.

Na chwilę obecną swój start zadeklarowali:

Półmaraton:
Wacław Kruk
Sławomir Owsianka

10 km:
Ania Bagińska
Ania Puchała
Radek Puchała

Aktualna lista zapisanych >tutaj<.

Na każdym dystansie drużyna musi liczyć min 3 osoby. Klasyfikacja generalna drużyn jest prowadzona oddzielnie na dystansie 10km i 21km. Do klasyfikacji generalnej drużyn będą wliczane punkty zdobyte przez drużynę w 4 najlepszych biegach (min. 3 ukończonych).

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79

Fatal error: Uncaught TypeError: count(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, null given in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php:79 Stack trace: #0 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(790): require_once() #1 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(725): load_template('/home/inford3/f...', true, Array) #2 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #3 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/single.php(87): get_footer() #4 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/inford3/f...') #5 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/inford3/f...') #6 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/index.php(17): require('/home/inford3/f...') #7 {main} thrown in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79