NASZE BIEGI

Sztafeta KB Sobótka do Novego Milina

Warning: Undefined variable $excerpt in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/deprecated.php on line 1712
W czerwcu ubiegłego roku gościliśmy grupę biegaczy z miasta partnerskiego Sobótki w Czechach - Novy Milin. Przybiegli do nas trasą liczącą okolo 240 km. 27 kwietnia planujemy re-wizytę biegową. Przyjaciele ... więcej »

Zapisy na Bieg Kreta Hardcore

Przypominamy, że wciąż można zgłaszać swoje kandydatury do Biegu Kreta Hardcore 2024. Termin wysyłania zgłoszeń do 15.12.2023 r. włącznie. Zgłoszenia należy dokonać poprzez portal datasport (https://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=8723), a następnie potwierdzenie zgłoszenia mailowo, ... więcej »

Rusza Bieg Kreta 2023 – śledź zawodników na żywo

Zawodnicy na dystansie Hardcore (377km) startują w środę 12.04.2023 r. o 17:00 z Sobótki. Rywalizację live będzie można śledzić tutaj -> http://event.trackcourse.com/view/bieg-kreta-2023-377km Dwa dni później o 21:00 z Kletna wystartują ... więcej »

Zapraszamy na szalony, długi weekend w Bułgarii

Zapraszamy na szalony, długi weekend w Bułgarii. Od 1 do 5 mają, lot bezpośrednio z Wrocławia,  w programie: najstarsze złoto świata, dobre wino, najwyższy szczyt Bałkanów 2925 m, zabytki, wycieczki ... więcej »

Bal Sportowca – 10-lecie KB Sobótka

Z okazji 10-lecia Klubu Biegacza Sobótka zapraszamy Was na Bal Sportowca. Impreza odbędzie się 22.04.2023 w godzinach 20:00-3:00 w restauracji BASZTA. Cena tej przyjemności to 160 zł, lecz klubowicze którzy ... więcej »

KB Sobótka na Frankfurt Marathon

Frankfurt Marathon to po Berlinie największy i najbardziej prestiżowy maraton rozgrywany w Niemczech od 39 lat. W tym roku w niedzielę 30.10.2022 oprócz głównego biegu wystartowało też blisko 1200 czteroosobowych ... więcej »

Walne zebranie Stowarzyszenia KB Sobótka

Informujemy, że tegoroczne walne zebranie, podsumowujące działalność KB Sobótka w roku 2022 odbędzie się w piątek 9 grudnia o godz. 17:00 a w razie braku wymaganej większości członków o godz. ... więcej »

Treningi ogólnorozwojowe na hali w okresie zimowym

Po długiej przerwie wracamy z treningami ogólnorozwojowymi na hali sportowej w Sobótce. Jesień to doskonały moment na poprawę swojej sprawności i zadbanie o dobrą kondycję. Jest ku temu świetna okazja, ... więcej »

Ślężański Festiwal Biegowy 2022 – wyniki na żywo

Już w sobotę, 24.09.2022 r o 5:00 odbędzie się start Ślęża Ultra 80 - pierwszego z czterech biegów górskich w ramach Ślężańskiego Festiwalu Biegowego. Zmagania zawodników będzie można śledzić na żywo ... więcej »

Andrzej Puchacz nie żyje.

Ta wiadomość była dla nas druzgocą: 07.09.2022 niepodziewanie zmarł w wieku 65 lat nasz Przyjaciel Andrzej Puchacz. Andrzej od wielu lat był Pełnomocnikiem PZLA od Biegów Górskich. Można o nim ... więcej »

Nasze artykuły

Czarny hardcorowy koń – relacja Artura Padewskiego z Biegu Kreta 2023

Zamiast dłuższej typowej relacji Artur postanowił napisać takie resume z Biegu Kreta Hardcore 2023 🙂. Lania wody w trakcie biegu było zdecydowanie za dużo, więc teraz czas na konkret. Oddajemy ... więcej »