NASZE BIEGI

II Kalenica Półmaraton juz w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę (23.07.2017 r.) w Bielawie odbędą się ósme zawody z cyklu Runners Superbieg. Będą to II Kalenica Półmaraton oraz bieg górski na 12 km.

Przypominamy, że o ile na dystansie krótszym (10 km) jako drużyna KB Sobótka jesteśmy liderem cyklu z bezpieczną przewagą nad rywalami, to w dalszym ciągu walczymy o podium na dystansie półmaratonu. Po siedmiu zawodach cyklu zajmujemy trzecią pozycję, ale kilka drużyn ma jeszcze szanse nas wyprzedzić. Tak więc walczymy do końca.

Każdy wynik powyżej ósmego miejsca da nam dodatkowe punkty, a zwycięstwo lub drugie miejsce szanse na awans w klasyfikacji.

Na chwilę obecną na półmaraton zapisany jest Arek Zub i Wacław Kruk, tak więc potrzebujemy jeszcze co najmniej jednego mocnego zawodnika. Im więcej tym lepiej. Pełna mobiliacja i nie odpuszczamy.

Szczegóły odnośnie biegu tutaj.

Kalenica Półmaraton to dla nas bieg szczególny, gdzyż to tutaj rok temu zdobyliśmy pierwsze drużynowe trofeum, zajmując II miejsce.

Kalenica Polmaraton 2016

Drużyna KB Sobótka na I Kalenica Półmaratonie i I Bielawskiej Dziesiąctce w 2016 roku

Dodaj komentarz!


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/comments.php on line 175

Dodaj komentarz lub trackback ze swojej strony. Możesz także Śledzić komentarze w kanale RSS.

Współpracujemy z serwisem Gravatar. Aby wyświetlić swój avatar przy komentarzu, zarejestruj się™ na Gravatar.


Warning: Undefined array key "SHOPPING_CART" in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79

Fatal error: Uncaught TypeError: count(): Argument #1 ($value) must be of type Countable|array, null given in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php:79 Stack trace: #0 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(790): require_once() #1 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template.php(725): load_template('/home/inford3/f...', true, Array) #2 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #3 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/single.php(87): get_footer() #4 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/inford3/f...') #5 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/inford3/f...') #6 /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/index.php(17): require('/home/inford3/f...') #7 {main} thrown in /home/inford3/ftp/kbsobotka.pl/wp-content/themes/kbsobotka/footer.php on line 79