NASZE BIEGI

Górski Zimowy Maraton Ślężański – wyniki klubowiczów

Rewelacja. Tak można w skrócie określić wyniki zawodników KB Sobótka w III Górskim Zimowym Maratonie i Półmaratonie Ślężańskim.

Na trasie maratonu królował Mariusz Kupczak, uzyskując III miejsce OPEN, I miejsce w Gminie Sobótka i I miejsce w kategorii wiekowej M40. Do tego poprawił swój rekord trasy o ponad 10 min. 3:31:29 to nowy rekord Gminy i KB Sobótka. Trzecie miejsce w gminie zajął Arek Zub.

27016950_1573235969379700_1668746677_o

Podium klasyfikacji mężczyzn Gminy Sobótka na dystansie maratonu

W półmaratonie również KB Sobótka nie miał sobie równych w gminie. Wojtek Franaszczuk i Agnieszka Pieluszyńska wygrali klasyfikacje gminne i również osiągnęli rekordowe czasy na tej trasie.

Wojtek poprawił swój gminny/klubowy rekord trasy o 10 min. Agnieszka poprawiła gminny rekord kobiet Ani Bagińskiej o 4 minuty i rekord klubu o 8 minut.

Drugie miejsce wśród kobiet w gminie zajęła Klaudia Kuriata, a trzecie wśród mężczyzn nasz klubowicz Alek Łężniak, biegnący tym razem w barwach Monk Sandals Team.